Konserwator Terenów Zielonych/Pracownik Gospodarczy

GTV Poland Sp. z o.o. Sp.k.

Pruszków, mazowieckie

Miejsce pracy: Pruszków
Region:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną obejmującą usługi stomatologiczne oraz dostęp do bardzo szerokiego grona specjalistów
  • Dbałość o Twoje zdrowie – w każdy wtorek zapewnimy Ci świeże owoce i pomożemy wyrobić formę angażując w zawody sportowe poprzedzone treningami z kartą Multisport
  • Pomoc w dostaniu się do pracy na czas – będziesz mógł korzystać z bezpłatnego autobusu, którym po wyjściu z pracy, równie spokojnie wrócisz do domu

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac porządkowych (dbanie o roślinność, podlewanie oraz koszenie trawników, odśnieżanie)
  • Pielęgnacja oczek wodnych
  • Utrzymywanie czystości na podległym terenie oraz inne drobne prace zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:

  • Pracowitości oraz uczciwości
  • Doświadczenia w pracach ogrodowych
  • Odpowiedzialnego podejścia do realizowanych zadań
  • Pozytywnego usposobienia

GTV Poland Sp. z o.o. Sp.k. GTV Poland Sp. z o.o. Sp.k. GTV Poland Sp. z o.o. Sp.k.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.