Konserwator - Mechanik

TOP-FOL

Góra Kalwaria, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

. Zapewnienie prawidłowej obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych

• Czynny udział w pracach remontowych maszyn i urządzeń produkcyjnych

• Bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń w celu zapewnienia bezawaryjnej pracy linii produkcyjnych

• Diagnozowanie uszkodzeń i naprawa maszyn

• Udział w przeglądach okresowych

• Aktywne współdziałanie w zakresie optymalizacji procesu napraw

• Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

Wymagania

• Wykształcenie min. zawodowe (preferowany kierunek: mechanika)
• Doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych
• Umiejętność posługiwania się narzędziami
• Sumienność i dokładność.
• Brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac fizycznych
• Zdolność analitycznego myślenia,
• Odpowiedzialności za powierzone zadania,
• Zaangażowania oraz dyspozycyjności,

Oferujemy:
- wynagrodzenie w formie podstawy + premia
- zatrudnienie na umowę o pracę - pełny etat
- WEEKENDY WOLNE - praca od poniedziałku do soboty rano w systemie 3 zmianowym
- nie przekraczamy miesięcznych norm godzinowych
- prace w miłej atmosferze , w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- lokalizacja miejsca pracy - Góra Kalwaria
- Możliwość przyuczenia

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na ofercie prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014r., poz. 1182 ze zm.).
Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie firma TOP-FOL
Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Jednocześnie informujemy o prawie do dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Od pond 18 lat działamy na rynku jako producent opakowań do przechowywan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis