Konkurs na wykonanie inwentaryzacji budynków w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej "Niedźwiadek"

Spółdzielnia Mieszkaniowa Niedźwiadek

02-495 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Niedźwiadek" w Warszawie przy ul. 1 Maja 5 lok.1, ogłasza konkurs na wykonanie inwentaryzacji 16 budynków mieszkalnych Spółdzielni (w sumie około 280 lokali), która umożliwi:
1) potwierdzenie przez urząd samodzielności lokalu,
2) wykonanie prawidłowych naliczeń podatkowych,
3) wydzielenie lokalu z części wspólnej budynku.
W pierwszym etapie będzie inwentaryzowany 1 budynek (42 lokale), w drugim etapie - pozostałe budynki.
Oferty prosimy składać do dnia 14.05.2019r.
Szczegółowe informacje dostępne pod numerem 22 662 63 16.

Prezentacja firmy

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Niedźwiadek” istnieje od roku 1958. Zebranie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena