Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/06/2017.

Konfekcjoner

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.

Opis stanowiska pracy

• Pakowanie produktów higieniczno – kosmetycznych do kartonów,
• Kontrola jakości pakowanych wyrobów,
• Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

• Sprawność manualna,
• Skrupulatność i dokładność,
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczno-higienicznych z... włóknin i bawełny. Produkujemy chusteczki nawilżane, płatki kosmetyczne, patyczki higieniczne oraz artykuły gospodarstwa domowego z włókniny. Każdy z naszych produktów jest wytwarzany w sposób nowoczesny i zintegrowany zapewniając jakość, bezpieczeństwo i najwyższe standardy na każdym etapie procesu jego powstania.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
3 miesiące
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.000,00 zł - 2.600,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Produkcja