Komisjoner -> z językiem niemieckim lub angielskim

Sedulus Sp. z o.o.

Monachium, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (12.12 € brutto/h + 30% dodatku za pracę w godzinach nocnych, 75% dodatku za pracę w niedzielę oraz 100 % dodatku za pracę w dni świąteczne)
  • bezpłatne ubranie robocze
  • niemiecką umowę o pracę

Opis stanowiska

  • proste prace magazynowe
  • praca zarówno w zespole jak i indywidualnie
  • pakowanie i rozpakowywanie towarów
  • sprawdzanie stanów magazynowych
  • kontakt z przełożonymi
  • komisjonowanie towarów

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie A2
  • gotowość do pracy na wybranej przez siebie zmianie
  • otwartość na pracę w grupie
  • dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane osoby z własnym samochodem (nie jest to wymóg, możliwość dostania się do pracy komunikacją miejską)
  • mile widziane osoby z własnym zakwaterowaniem
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy