Komisjoner/Order Picker (m/k) - 88214 Ravensburg

Trenkwalder

Ravensburg, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ravensburg
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie towaru wg. bieżącego zapotrzebowania, z użyciem skanera,
  • obsługa wózka paletowego ręcznego i/lub elektrycznego – wymagane jest doświadczenie w obsłudze tego typu wózków,
  • kontrola zamówień pod kątem ilościowym,
  • wspomaganie pozostałych działów magazynu, w tym działu wysyłkowego,
  • przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • obsługa wózków widłowych (w razie posiadania europejskich uprawnień na wózki widłowe).

Wymagania:
  • gotowość do podjęcia pracy stałej,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację w miejscu pracy,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, maksymalnie do godz. 15:45 oraz 14:00-22:00, maksymalnie do godz. 1:15),
  • obuwie robocze typu S1,
  • mile widziane auto – w celu dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 16,10 euro/h brutto,
  • bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,
  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Miejsce pracy: Ravensburg (88214)

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV. Szczegółowe informacje pod numerem tel.: +48 605 121 248.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy