Komisjoner 2340–2540 euro na rękę, wolne weekendy, praca dla kobiet i mężczyzn

ASMO Solutions

Niemcy, zagranica

Zakres pracy, o pracodawcy:

  • Firma jest wiodącym producentem mebli biurowych w Niemczech
  • Okolice Norymbergii
  • Zadania: kompletowanie lekkich części meblowych
  • Praca od poniedziałku do piątku, dzienna zmiana
  • Krótsza zmiana w piątek
  • Lekka, nieobciążająca fizycznie praca

Pracownikowi oferujemy:

  • Pensję 2340–2540 euro na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Niemieckie świadczenia socjalne:
  • Kindergeld 250€/dziecko, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora 24/7
  • Pewne zatrudnienie
  • Sprawdzone i konkretne oferty pracy

Oczekujemy od pracownika:

  • Znajomości języka niemieckiego
  • Doświadczenia w pracach na magazynie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem MDE