Komisjoner 1700–1900 euro na rękę, wolne weekendy, lekka praca dla kobiet i mężczyzn

ASMO Solutions

Niemcy, zagranica

OPIS OFERTY:

  • Firma jest wiodącym producentem mebli biurowych w Niemczech
  • Okolice Norymbergii
  • Zadania: kompletowanie lekkich części meblowych
  • Praca od poniedziałku do piątku, w ciągu dnia

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 1700–1900 euro na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Niemieckie świadczenia socjalne: Kindergeld 250€/dziecko, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury
  • Zakwaterowanie
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora 24/7
  • STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA

OCZEKUJEMY:

  • Znajomości języka niemieckiego
  • Doświadczenia w pracach na magazynie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem MDE