Kierownika Działu Planowania i Analiz (m/k)

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Interesująca i bardzo perspektywiczna rola w prężnie rozwijającej się międzynarodowej grupie kapitałowej, lidera w swojej branży na rynku europejskim.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest duża i prężnie rozwijająca się grupy kapitałowa lider na rynku innowacyjnych rozwiązań logistycznych. W związku ze stałym rozwojem firmy i stałą ekspansją międzynarodową, firma rozwija struktury i wraz z tym poszukują doświadczonej osoby na stanowisko Kierownik Działu Analiz Finansowych i Planowania. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynowanie prac nad planowaniem, budżetowaniem, miesięcznym raportowaniem zarządczym i procesem analiz finansowych dla grupy kapitałowej. Dodatkowo, rolą działu będzie wspieranie kluczowych obszarów działalności spółki w podejmowaniu decyzji operacyjnych i finansowych, przygotowywanie danych finansowych i sprawozdań dla akcjonariuszy oraz organów nadzorczych Grupy.

Opis stanowiska

  • Budżetowanie, prognozowanie i planowanie - prowadzenie procesu sporządzania budżetów oraz uzgadniania ich z właścicielami; analiza i zmiany istniejących budżetów i aktualizacja w ramach planów kroczących oraz tworzenie długoterminowego planu finansowego;
  • Analiza rezultatów - dyskutowanie rezultatów z właścicielami budżetów, analiza i interpretacja odchyleń oraz kluczowych czynników wpływających na wyniki
  • Raportowanie Zarządcze - sporządzanie raportowania zarządczego wyników „flash reporting" oraz Prezentacji dla Zarządu oraz Rady Nadzorczej

Profil kandydata

  • Co najmniej 6 lat doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej 3 lata na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej o ugruntowanych procesach w obszarze budżetowania, planowania i raportowania;
  • Doskonałe umiejętności analityczne i zdolność rozwiązywania problemów;
  • Zdolność rozumienia specyfiki branży oraz kluczowych czynników zmian w biznesie;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne;
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz pracy w grupie;
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego;
  • Kwalifikacje ACCA mile widziane.

Oferujemy

Firma oferuje kandydatowi:

  • Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w stabilnym środowisku wraz z szerokimi możliwościami rozwoju kariery w strukturach grupy kapitałowej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page