Kierownik zmiany (produkcja)

Gi Group Poland S.A.

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Kierownik zmianowy produkcji

Miejsce pracy: Nowy Konik/k.Warszawy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • codzienna realizacja zleceń produkcyjnych pod kątem ilości, terminowości i jakości
  • organizacja pracy i zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • odpowiedzialność za przestrzeganie przez podległych pracowników prawidłowej organizacji pracy
  • sporządzanie dziennych i miesięcznych raportów
  • usprawnienia procesów produkcji

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku ( mile widziane w branży poligraficznej)
  • ukierunkowania na realizację celu
  • umiejętności organizowania pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • program wdrożenia do organizacji
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • benefity: dofinansowanie karty sportowej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, system płatnych poleceń pracowniczych
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.