Kierownik Zmiany – Mistrz Produkcji

GE Energy Connections

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Organizacja pracy zgodnie z przepisami bhp, prawa pracy, jakości oraz wewnętrznymi ustaleniami;
Weryfikacja, nadzór, realizacja planu/zadania;
Zgłaszanie zagrożeń;
Optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów w procesie produkcynym;
Zarządzanie dostępnymi zasobami;
Raportowanie wyników.

Wymagania

Znaczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
Wykształcenie min średnie, techniczne (preferowane kierunki: budowa maszyn, mechanika, elektryka);
Znajomość podstaw systemu ERP oraz MS Excel;
Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1);
Znajomość podstaw dotyczących Lean/5S;
Znajomość prawa pracy w zakresie dotyczącym zarządzania pracownikami;

Prezentacja firmy

GE Energy Connections działa w sektorze energetycznym poprzez roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca