Kierownik Zespołu Sprzedażowego (branża grzewcza)

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1175388

Dla naszego Klienta, firmy z branży HVAC, poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Zespołu Sprzedażowego (branża grzewcza).

Zakres obowiązków:

  • budowa zespołu sprzedaży i nadzór nad pracą podległego personelu
  • realizacja założonych budżetów sprzedaży, odpowiedzialność za sprzedaż własną i zespołu
  • współudział w tworzeniu polityki handlowej firmy poprzez inicjowanie szczegółowych działań handlowo-promocyjnych na terenie Polski
  • bezpośrednia obsługa kluczowych klientów
  • tworzenie i realizacja strategii sprzedaży
  • tworzenie, realizacja i optymalizacja procesu sprzedaży
  • zbieranie i monitorowanie informacji o konkurencji

Wymagania:

  • doświadczenie w budowaniu zespołu oraz w zarządzaniu
  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży grzewczej – warunek konieczny
  • wyższe wykształcenie techniczne- mile widziane
  • znajomość rynku i branży grzewczej
  • dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B
  • umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne
  • wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu
  • zdolności handlowe
  • inicjatywa, przedsiębiorczość

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • dużą samodzielność w działaniu
  • stabilne zatrudnienie
  • odpowiedzialne zadania
  • dodatkowe benefity
  • samochód służbowy

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy