Kierownik zespołu ds. digital marketingu

Orienta Polska Sp. z o.o.

00-845 Warszawa, mazowieckie

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 13347.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: 00-845 Warszawa

Zakres obowiązków:
- projektowanie i prowadzenie kampanii promocyjnych w kanałach on-line i social media, kompleksowa obsługa marketingowa firmy
- zarządzanie ekosystemem narzędzi umożliwiających działania marketingu on-line: tworzenie i publikacja newsów, wysyłek mailingowych, postów w mediach społecznościowych
- koordynacja działań SEO wspierających pozycjonowanie stron internetowych firmy
prowadzenie badań rynku
- stały monitoring i analiza efektywności prowadzonych działań i raportowanie do kadry managerskiej
- zarządzanie zespołem, delegowanie zadań

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju nowego projektu oraz proponowania i realizacji własnych -
pomysłów
- praca w kreatywnej i przyjaznej atmosferze
- komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu

Wymagania:
- minimum 2 - letnie doświadczenie w podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość narzędzi do tworzenia materiałów marketingowych
- znajomość trendów w reklamie na rynku
- wysokie umiejętności analityczne
- wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego
- umiejętność efektywnej współpracy z klientami i budowanie dobrych relacji z współpracownikami
- kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.