Kierownik Zakładu/Szef Produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Mazowieckie, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma – producent, dla której poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Zakładu/Szef ProdukcjiMiejsce pracy: Mazowieckie

Zadania:
•    nadzór nad organizacją pracy produkcji
•    kontrola, analiza i ocena wyników pracy
•    motywowanie pracowników do efektywnej, wysoko jakościowej pracy
•    optymalne, ekonomiczne wykorzystanie zasobów w oparciu o aktualne priorytety
•    podejmowanie działań w przypadku powstania problemów natury technicznej i technologicznej
•    przygotowanie budżetu oraz kontrola jego wykonania
•    nadzór nad zgodnym z przeznaczeniem i przepisami wykorzystaniem powierzonego majątku firmy

Oczekiwania:
•    doświadczenia w zarządzaniu produkcją i zespołem produkcyjnym (około 3 lata)
•    umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
•    odwaga kierownicza, umiejętność delegowania i egzekwowania
•    komunikatywność i zdolności mediacyjne
•    silna motywacja i determinacja w dążeniu do założonego celu,
•    znajomość narzędzi IT
•    komunikatywna znajomość języka angielskiego
•    wykształcenie wyższe techniczne lub udokumentowane doświadczenie na stanowisku kierowniczym o profilu technicznym
•    dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień przetwórstwa tworzyw sztucznych

Oferujemy:
•    ciekawą pracę w dobrej atmosferze w znanej międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
•    pracę nad ciekawymi i ambitnymi zadaniami,
•    perspektywy rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
•    atrakcyjne warunki finansowe,
•    premie
•    Pakiet Medyczny
•    Samochód służbowy, laptop, telefon

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.