Opis stanowiska pracy

5-18-57660
Wynagrodzenie: 9000 - 12000 PLN

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży automotive. W związku z rozwojem organizacji poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Kierownik Wydziału Produkcyjnego

Osobą zatrudniona za tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- Organizowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników,
- Analizowanie i raportowanie wskaźników produkcyjnych,
- Realizację celów produkcyjnych,
- Nadzór nad podległym personelem (min. szkolenia wprowadzające, ocena okresowa, dbanie o bezpieczeństwo).

Wymagania:
- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym,
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (co najmniej 70 osób),
- Obsługa komputera, w szczególność MS Office,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Dodatkowe benefity (Karta multisport, Ubezpieczenie na życie, Prywatne ubezpieczenie medyczne, Karty lunchowe, Dofinansowanie do lekcji językowych),
- Liczne szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne).

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji , Praca Kadra zarządzająca