Kierownik warsztatu/stolarni

EuropaJOB Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z  rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

 Miejsce pracy: okolice Bordeaux
 Rozpoczęcie pracy: od zaraz
 Zakres obowiązków:

- produkcja stolarki aluminiowej
 - cięcie, montaż stolarki z programu „ Progress”
 - organizacja warsztatu

- przyjmowanie i przechowywanie towarów

- zarządzanie pracownikami

Wymagania

Wymagania:
 - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 - dokładność, terminowość i samodzielność w wykonywanych pracach
 - wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań
 - dobra organizacja czasu pracy własnej

- dobra kondycja fizyczna

- mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:
 -  stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
 - atrakcyjne wynagrodzenie
 -  darmowe zakwaterowanie
 -  niezbędne narzędzia do pracy
 -  opiekę polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia
 -  terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
 -  możliwość otrzymywania pasków wypłat każdego miesiąca,
 - możliwość pomocy w organizacji przewoźnika
 - gwarancję transportu z lotniska / dworca na mieszkanie,
 - dostarczenie karty ekuz
 - pokrycie kosztów za badania lekarskie
 - możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna