Kierownik w Dziale Administracyjnym, Zaopatrzenia i Inwestycji w Wydz. Administracyjno-Gospodarczym

Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie

Kraków, małopolskie

Numer ogłoszenia:  Kraków/22/39
Miejsce pracy:  Kraków
Forma zatrudnienia / wymiar etatu: umowa o pracę/1,0 etat
Termin składania ofert: 16.12.2022 r.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Koordynacja i nadzór nad pracą i realizacją zadań działu, któremu powierzono następujące zadania:
    - administrowanie budynkami własnymi oddziału,
    - kontrola realizacji umów najmu budynków i lokali,
    - utrzymanie techniczne budynków, instalacji i infrastruktury technicznej,
    - prowadzenie dokumentacji techniczno-budowlanej budynków,
    - nadzór nad realizacją umów dotyczących usług i dostaw,
    - gospodarowanie odpadami,
    - współtworzenie planu wydatków inwestycyjnych oraz koordynacja procesów inwestycyjnych,
    - współtworzenie planu finansowego,
    - tworzenie planu remontów oraz nadzór nad remontami,
    - ubezpieczenia budynków oraz mienia firmy, ubezpieczenia komunikacyjne,
    - prowadzenie ewidencji i gospodarka mieniem firmy,
    - gospodarowanie samochodami służbowymi,
    - inne czynności związane z szeroko pojętym administrowaniem oraz zaopatrzeniem.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: wyższe techniczne.
  • Lata pracy zawodowej: co najmniej 5 lat.

Wymagania dodatkowe:

  • Zwracamy uwagę na doświadczenie zawodowe w szczególności co najmniej 10-cio letni staż pracy związanej z techniczną obsługą nieruchomości, z tego 5 lat na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów prawa w zakresie technicznej obsługi i eksploatacji budynków,
  • bardzo dobra znajomość komputera (pakiet MS Office 2016),
  • znajomość podstaw prawa zamówień publicznych,
  • doświadczenie w organizacji i nadzorze inwestycji i remontów,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • dyspozycyjność, komunikatywność, dokładność,
  • bardzo dobrą organizację pracy i efektywne zarządzanie czasem,
  • umiejętność planowania zadań,
  • uprawnienia budowlane,
  • licencja zarządcy nieruchomości,
  • doświadczenie w pracy z obiegiem elektronicznym dokumentów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • posiadanie uprawnień „D” dla grupy 1 i 3.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail:
kadry@ nfz-krakow. pl oraz nr telefonu: 12 298 81 47.
Dokumenty w formie papierowej należy składać do 16.12.2022  r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, ul. Józefa 21, (przy pomocy zewnętrznej skrzynki korespondencyjnej dostępnej przy wejściu do budynku) lub przesłać na adres:
Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ
31-056 Kraków, ul. Józefa 21
(decyduje data wpływu oferty do Oddziału)
z dopiskiem: oferta pracy Kraków/22/39
lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

PORADNIK I DOKUMENTY