Kierownik w Branży Turystycznej - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy z branży turystycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik w Branży TurystycznejMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Zarządzanie pracą zespołu;
  • Koordynowanie współpracy między działami firmy;
  • Monitorowanie rynku, analiza sprzedaży oraz ocena bieżących trendów na rynku;
  • Proponowanie i wprowadzanie usprawnień w procesach i pracach zespołów;
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań handlowych;
  • Uczestniczenie w targach branżowych.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego: B2/C1;
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Doświadczenie w branży turystycznej i znajomość rynku;
  • Wykształcenie minimum wyższe, preferowane kierunki turystyka lub pokrewne;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie turystycznej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Umowa o pracę lub B2B;
  • Narzędzia pracy;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Benefity (pakiet medyczny, wyjazdy integracyjne, telefon i laptop służbowy, szkolenia).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.