Kierownik techniczno-handlowy HVAC

Trenkwalder

Sosnowiec, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Obowiązki:
  • doradztwo techniczne w zakresie pomp ciepła do grzania i chłodzenia, kotłów grzewczych gazowych, olejowych oraz na biomasę, kotłów przemysłowych parowych, diatermalnych oraz wysokotemperaturowych, systemów wentylacji i klimatyzacji,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz tworzenie katalogów technicznych,
  • opracowywanie schematów hydraulicznych dla prowadzonych projektów,
  • kompleksowe sporządzanie dokumentacji przetargowej,
  • wsparcie techniczne pracowników działu handlowego operujących w Polsce,
  • prowadzenie szkoleń dla projektantów oraz firm wykonawczych,
  • aktywne monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji w Polsce.

Wymagania:
  • znajomość zagadnień związanych z kotłami grzewczymi, kotłami przemysłowymi, pompami ciepła,
  • kilkuletnie doświadczenie w branży HVAC,
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu urządzeń grzewczych i chłodzących,
  • chęć stworzenia profesjonalnego działu wsparcia technicznego,
  • samodzielnośc w codziennej pracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • szkolenia w centrali firmy we Włoszech,
  • samodzielne stanowisko w ramach istniejących struktur firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy oraz uznaniowe premie pieniężne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy