Kierownik robót elektrycznych

Amnis Energia Sp. z o.o.

02-495 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Warszawa oraz teren całej Polski

Główne obowiązki na stanowisku:

• planowanie oraz koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP

• weryfikacja dokumentacji oraz zastosowanych rozwiązań

• odbiór robót od podwykonawców i przekazanie robót Inwestorowi

• bezpośrednia współpraca z kierownikiem budowy

• analiza harmonogramu i postępu robót

• zbieranie ofert, analiza i negocjacje z podwykonawcami

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • Interesującą pracę w rozwijającej się firmie,
  • pracę przy realizacji ciekawych projektów

Wymagania

• wykształcenie wyższe elektryczne

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji elektrycznych będą dodatkowym atutem

• prawo jazdy kat. B

• znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD,

• zaangażowanie w pracę

• odpowiedzialność

Prezentacja firmy

Spółka z branży elektroenergetycznej i teletechnicznej. Projektow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka