Kierownik Robót Drogowych - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy realizującej duże projekty infrastrukturalne jako Generalny Wykonawca, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Kierownik Robót DrogowychMiejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków
  • Nadzór i kierowanie robotami drogowymi, zgodnie z wymaganiami kontraktowymi, harmonogramem oraz dokumentacją techniczną,

  • Ścisła współpraca z zespołem budowy, a także podwykonawcami,

  • Zarządzanie własnym zespołem,

  • Zarządzanie podwykonawcami,

  • Sprawozdania i raportowanie kierownikowi budowy wszystkich aspektów, które są związane z realizacją budowy,

  • Nadzór nad przestrzeganiem Regulaminu Pracy, ochrony środowiska i przepisów BHP.

Wymagania
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej bez ograniczeń,

  • Wykształcenie wyższe techniczne, w specjalności drogowej,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w realizacji budów na terenie miejskim,

  • Doświadczenie przy kontraktach tramwajowych będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość Ms Office, Ms Project, AutoCad,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy
  • Bogaty pakiet benfitów, obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie zajęć spotowych, szkoleń i kursów,

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku przy realizacji dużej i prestiżowej inwestycji.

  • Możliwość rozwoju i długoletniej współpracy przy kolejnych projektach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.