KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH (budownictwo mieszkaniowe)

HR Support

Legionowo, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, zagranicznego inwestora, który specjalizuje się w inwestycjach mieszkaniowych, poszukuję osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Legionowo

OBOWIĄZKI:

  • Koordynacja oraz nadzór poszczególnych etapów realizacji budowy w oparciu o dokumentację techniczną, harmonogram, terminowość, budżet oraz jakość wykonania,
  • Współpracę z inwestorem, kierownikiem budowy i innymi zespołami technicznymi,
  • Organizacja pracy na budowie i zarządzanie pracownikami,
  • Prowadzenie bieżącej współpracy z dostawcami i egzekwowanie dotrzymania warunków umów ramowych i zamówień,
  • Weryfikacja stanu materiałów budowlanych.

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia budowlane (preferowane bez ograniczeń),
  • Wykształcenie wyższe techniczne/budowlane,
  • Doświadczenie przy projektach mieszkaniowych min. 3 lata (mile widziane osoby z większym doświadczeniem),
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność ustalania priorytetów,
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji,
  • Znajomość języka angielskiego – min. B2.

PRACODAWCA OFERUJE:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość indywidualnego ustalania warunków współpracy,
  • Udział w ciekawych inwestycjach budowlanych,
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

KANDYDACIE: ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Prezentacja firmy

HR Support to zgrany zespół specjalistów, który działa w kliku obszarach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca