Kierownik Rejonu Serwisowego

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa

Warszawa/Mokotów

Obowiązki:
Dbanie o wysoki poziom i jakość obsługi klienta
Utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami związanych z realizacją umów
Kierowanie zespołem podległych pracowników (10-15 osób)
Planowanie zadań, nadawanie priorytetów i kontrola ich realizacji
Dbałość o bezpieczeństwo pracowników, klientów i użytkowników urządzeń dźwigowych, w tym prowadzenie kontroli jakości i bezpieczeństwa prowadzonych prac
Realizowanie wyników finansowych i planu sprzedaży podległego rejonu
Kontrola kosztów bezpośrednich i pośrednich podległego rejonu
Dokonywanie odbioru technicznego wykonywanych prac remontowych i wystawianie świadectw kontroli
Typowanie dźwigów do napraw na podstawie raportów podległych pracowników.

Wymagania:
Popartego sukcesami doświadczenia zawodowego w obszarze serwisu / obsługi klienta/ sprzedaży (usługi, produkty, B2B, B2C)
Doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników (10-15 osób), zespołem serwisowym
Umiejętności budowania relacji z klientami firmy
Wykształcenia średniego lub wyższego, preferowane wykształcenie techniczne
Umiejętności strategicznego myślenia, kreowania rozwiązań i ich wdrażania
Naturalnych predyspozycji lidera zespołu
Umiejętności analitycznych, organizacji czasu pracy oraz operatywności
Wysokiej kultury osobistej i umiejętności interpersonalnych
Dynamiki w działaniu oraz nastawienia na wynik
Czynnego prawa jazdy kat. B.
Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferta:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bogatym pakietem benefitów pozapłacowych
Ciekawą pracę i dużą samodzielność w działaniu
Rozwój zawodowy, możliwość podnoszenia kwalifikacji, zdobywania wiedzy oraz doświadczenia
Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.