Kierownik Realizacji (OZE) - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem jednego z naszych kluczowych Klientów, lidera na rynku Odnawialnych Źródeł Energii, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownik Realizacji (montaż paneli fotowoltaicznych).

Kierownik Realizacji (OZE)Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Pozyskiwanie ekip montażowych.
  • Organizację pracy podległego zespołu instalatorów oraz podwykonawców.
  • Monitorowanie procesów montażu instalacji odnawialnych źródeł energii.
  • Terminową realizację procesów inwestycji fotowoltaicznych zgodnie z harmonogramem.
  • Prowadzenie dokumentacji oraz dbanie o jakość i terminowość realizacji prac.
  • Reprezentowanie Spółki na spotkaniach z kontrahentami/inwestorami.
  • Współpracę ze wszystkimi działami firmy.

Wymagania:

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza techniczna z zakresu OZE.
  • Doświadczenie w realizacji inwestycji.
  • Umiejętność skutecznego zarządzania podległym zespołem.
  • Inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami.
  • Komunikatywność, samodzielność i kreatywność.
  • Dyspozycyjność do cześtych podróży służbowych.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.