Kierownik przy budowie infrastruktury światłowodowej

Niemcy, zagranica

Sedulus Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • praca na budowach w Niemczech (różne lokalizacje)
  • zarządzanie zespołem pracowników realizujących prace budowlane
  • koordynacja i nadzór nad budową sieci światłowodowych
  • sporządzanie dokumentacji z przebiegu procesu budowlanego
  • dbanie o porządek w miejscu wykonywanych robót

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w kierowaniu ekip budowlanych
  • mile widziane doświadczenie w montażu i instalacji światłowodów
  • umiejętność czytania projektów technicznych
  • znajomość języka niemieckiego na zaawansowanym poziomie w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat. B
  • biegła obsługa komputera

Oferujemy

  • umowę zlecenie z polskim pracodawcą lub pracę na własnej działalności gospodarczej
  • wynagrodzenie 10-12 tys. zł netto
  • możliwość do dynamicznego rozwoju osobistego i zawodowego
  • darmowy transport i zakwaterowanie
  • służbowy samochód do dyspozycji

Sedulus Sp. z o.o. to wykwalifikowana firma działająca na rynku HR. Zajmujemy się kompleksową... rekrutacją i selekcją. Podczas prowadzenia działalności zdobyliśmy uznanie naszych klientów, dzięki umiejętności dostarczania najlepszych rozwiązań na wszystkich szczeblach organizacyjnych. Dzięki codziennej współpracy z klientami udało nam się poznać wymagania, a także oczekiwania naszych partnerów. Nasza praca w szybkim tempie optymalizuje dobór pracowników, co zapewnia firmie długofalowy sukces na rynkach międzynarodowych. Jeszcze przed jej założeniem, udało nam się zrealizować szereg celów, które tworzą misję, jaką postawiliśmy przed sobą.

Zapraszamy SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie