Kierownik Projektu

Warszawa, podkarpackie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie projektami inwestycyjnymi, technicznymi, inżynieryjnymi (np. rozbudowa mocy produkcyjnych przez budowę linii produkcyjnej, modernizacje mediów, budowa magazynów, rozbudowa istniejących linii, itp.).

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent z branży spożywczej.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Zarządzanie projektem w całym cyklu jego życia
  • Tworzenie planu projektu, karty projektu oraz harmonogramu
  • Planowanie zasobów potrzebnych do realizacji
  • Definiowanie zakresu projektu oraz celu biznesowego
  • Monitorowanie kluczowych parametrów projektu, w tym budżetu
  • Kontrola jakości
  • Zarządzanie ryzykiem projektu
  • Zarządzanie zmianami
  • Wdrażanie narzędzi, standardów oraz planu komunikacji
  • Utrzymanie i aktualizacja dokumentacji projektu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z prowadzeniem projektów
  • Znajomość narzędzi do wspierania zarządzaniem projektami, MS Office, AutoCAD, etc.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętności negocjacyjne

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobra atmosfera pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia u czołowego producenta w swojej branży

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji