Kierownik Projektów IT

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Project Management, Praca Kadra zarządzająca

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie wybranymi projektami o wysokim stopniu złożoności
  • Współdziałanie (razem z PMO, jednostkami biznesowymi i obszarem IT) w definiowaniu zakresu i celów projektu;
  • Definiowanie i budowanie zespołu projektowego
  • Tworzenie i zarządzanie harmonogramem oraz budżetem projektu
  • Zarządzanie ryzykiem w projekcie
  • Zarządzanie zmianą w ramach projektu
  • Zarządzanie jakością w projekcie
  • Raportowanie (zgodnie z obowiązującą metodyką zaradzania projektami) i kontrolowanie stanu wdrożenia projektu
  • Zarządzanie relacjami i współpracą z dostawcami w ramach prowadzonych prac projektowych;
  • Zarządzanie zależnościami między projektami oraz zasobami niezbędnymi do ich realizacji
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej zgodnie z wymogami obecnie obowiązującej metodyki prowadzenia projektów w banku oraz przygotowywanie wszelkich dodatkowe raportów zleconych przez przełożonych
  • Opracowywanie i wdrażanie narzędzi wspomagających zarządzanie projektami
  • Wspieranie innych kierowników projektów w realizacji ich zadań
  • Współpraca z menedżerami wszystkich szczebli w zakresie realizacji prowadzonych projektów

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami, m. in. związanymi z infrastrukturą IT
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów  w sektorze bankowym - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość MS Project
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami „Waterfall”
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów
  • Umiejętność pracy w zmiennym środowisku
  • Umiejętność współpracy z zewnętrznymi dostawcami
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w bankowości
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.