Opis stanowiska pracy

GOLDFOAM  zatrudni „KIEROWNIKA  PRODUKCJI”

lokalizacja: Wiktorów k/ Zaborowa, gm. Leszno

Oczekiwania:

  • Doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, elastyczności, umiejętności adaptacji zmian.
  • Zdolności analitycznych oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.
  • Umiejętności komunikacji na różnych szczeblach.
  • Znajomość systemów produkcyjnych - udział przy ich wdrażaniu.

Zakres obowiązków

  • Codzienny nadzór nad realizacją planu produkcji  i pracownikami produkcji
  • Zarządzanie organizacją pracy na produkcji, planowanie zadań i koordynacja ich wykonania
  • Budowanie relacji z zespołem identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, technicznych i organizacyjnych
  • Odpowiedzialność za efektywność, terminowość i wysoką jakość wytwarzanego produktu
  • Ciągłe usprawnianie procesów produkcyjnych, podnoszenie jakości oferowanych produktów oraz zwiększenie poziomu efektywnego funkcjonowania firmy
  • Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcyjnych
  • Współpraca z innymi komórkami w zakresie wdrażania nowych produktów i w zakresie spraw bieżących
  • Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem efektywności i redukcji kosztów
  • Śledzenie i nadzorowanie efektywności procesów produkcyjnych.
  • Rozwój działów produkcyjnych zgodnie ze strategią firmy
  • Obsługa komputera (MS Office, Dokumenty Google)

Zgłoszenia prosimy kierować za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

GOLDFOAM Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Inne