Kierownik Produkcji Trzody Chlewnej – Fermy Tuczu

Ceres |Selected people in food & agri|

Przechlewo, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Nasz klient to lider rynku zintegrowanej produkcji wieprzowiny i marka oparta na zasadach zrównoważonego rolnictwa, zapewniających produkcję z zerowym śladem węglowym. Na swoich fermach i w zakładach produkcyjnych firma wykorzystuje zaawansowane technologie, nowoczesne wyposażenie i duński system hodowli trzody chlewnej do produkcji najlepszej jakości mięsa wieprzowego wolnego od antybiotyków i GMO, według idei od pola do stołu i przy maksymalnie skróconym łańcuchu dostaw.

W polskim oddziale z siedzibą w Przechlewie w woj. pomorskim, ponad 1400 pracowników zajmuje się uprawą ok. 15000 ha ziemi, produkcją pasz we własnej mieszalni, hodowlą trzody na 27 fermach, produkcją zielonej energii w 8 biogazowniach oraz ubojem, przetwórstwem i sprzedażą mięsa do największych sieci handlowych w całej Polsce.

W celu wzmocnienia zespołu produkcyjnego, poszukujemy obecnie Kierownika Produkcji Trzody Chlewnej – Fermy Tuczu. To ekscytująca rola, w której ściśle współpracujesz z innymi kierownikami produkcji w celu optymalizacji produkcji i procedur oraz zacieśniania wewnętrznej współpracy dla zrównoważonej produkcji trzody chlewnej.

Pasjonujesz się hodowlą trzody chlewnej, lubisz codzienną pracę na fermie oraz potrafisz analizować wyniki produkcyjne i szukać usprawnień? To jest właśnie oferta, którą chcesz poznać bliżej!

Rola

Odpowiadasz za zarządzanie produkcją i optymalizację wyników na podległych fermach tuczu.

  • Planujesz bieżące i długofalowe operacje produkcyjne na kilku podległych fermach (tuczarnie), optymalizujesz wyniki produkcyjne wspólnie z zespołem zarządzania produkcją.
  • Odpowiadasz za rozwój zespołu. Wspierasz i motywujesz pracowników, dbając o dobrą atmosferę i zaangażowanie w osiąganiu wspólnych celów.
  • Pracujesz nad realizowaniem i monitorowaniem kluczowych wskaźników efektywności (KPI), rejestrujesz i raportujesz prowadzone działania.
  • Nadzorujesz dobrostan zwierząt i odpowiadasz za przestrzeganie procedur w chlewniach.
  • Na bieżąco monitorujesz jakość produkcji tucznika na fermach.
  • Wdrażasz i pracujesz z narzędziami lean management w produkcji trzody chlewnej.
  • Zarządzasz kosztami produkcji i odpowiadasz za ich optymalizację, bierzesz udział w budżetowaniu i prognozowaniu.
  • Jako Kierownik Produkcji ściśle współpracujesz i raportujesz do Kierownika Obszaru Produkcji Tuczników.

Profil

Pasjonat hodowli trzody chlewnej, dobry duch zespołu z ambicjami i nastawieniem na osiąganie najlepszych wyników.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (Zootechnika, Weterynaria, Rolnictwo) lub doświadczenie poparte wiedzą branżową.
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym (zarządzanie zespołem co najmniej 5-7 pracowników) w hodowli macior, prosiąt i/lub tuczników.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub gotowość do intensywnej nauki.
  • Znajomość pakietu MS Office oraz programów i systemów zarządzania stadem i produkcją zwierzęcą.
  • Prawo jazdy kat. B.

Kompetencje:

  •  Samodzielność i systematyczność, umiejętność dobrej organizacji czasu pracy (własnej i zespołu).
  • Zaangażowane i proaktywne nastawienie, pozytywne podejście do pojawiających się wyzwań, szukanie możliwości i rozwiązań.
  • Potencjał przywódczy, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Zespołowe nastawienie, łatwość nawiązywania relacji ze współpracownikami i chęć do dzielenia się wiedzą.

Miejsce pracy

Przechlewo i okolice, woj. pomorskie.

Oferta

Nasz klient oferuje ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie wyznaczającej trendy w zakresie zrównoważonego rolnictwa i dbałości o jakość na każdym etapie produkcji. Kultura firmy oparta jest o otwartość, bezpośrednią komunikację i pracę zespołową w dążeniu do wspólnego celu. Będziesz mieć doskonałą okazję do wniesienia własnego wkładu w ulepszanie produkcji oraz możliwość dalszego poszerzania wierzy w zakresie hodowli trzody chlewnej poprzez pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie z jasną wizją rozwoju, będąc częścią doświadczonego międzynarodowego zespołu, na stanowisku zapewniającym wysoki poziom autonomii. Firma oferuje stabilne zatrudnienie i konkurencyjne rynkowo wynagrodzenie, a ponadto samochód służbowy, możliwość nauki języków obcych, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, oraz pomoc w zakwaterowaniu (w razie potrzeby).

 Alikacja

Nasz klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Kierownik Produkcji Trzody Chlewnej – Fermy Tuczu wyłącznie firmie CeresRecruitment Polska.

Aplikację możesz wysłać za pośrednictwem opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Ceres to międzynarodowa agencja specjalizująca się w rekrutacji, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo, Praca Top management