Kierownik Produkcji – konstrukcje stalowe (mała firma)

HRK S.A.

Dąbrówka k. Radzymina, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta – firmy produkującej sprzęt sportowy, która obecnie zatrudnia około 20 osób, w związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem struktur poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:
Kierownik Produkcji – konstrukcje stalowe (mała firma)Miejsce pracy: Dąbrówka k. Radzymina
Obowiązki:
  • Zarządzanie zespołem na produkcji (spawacze, ślusarze) oraz kierowców i magazynierów
  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością procesów produkcji,
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn, urządzeń oraz używanych przez pracowników narzędzi i przyrządów,
  • Optymalizacja i wprowadzanie nowych maszyn i sposobów produkcji detali i wyrobów,
  • Odpowiedzialność za zamówienia materiałów zgodnych z zapotrzebowaniem.
  • Układanie harmonogramów prac montaży, a także odpowiedzialność za logistykę i planowanie transportu na terenie Polski
  • Współpraca z dostawcami, lakiernią, szwalnią, firmą kurierską

Wymagania:
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem na produkcji – mile widziana branża konstrukcji stalowych lub pokrewna
  • Znajomość norm związanych z wykonywaniem konstrukcji stalowych oraz ze spawalnictwem,
  • Znajomość dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność organizacji i planowania produkcji oraz zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych,
  • Obsługa komputera, dobra znajomość programów pakietu Ms Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dynamizm w działaniu,
  • Dyspozycyjność, rzetelność, systematyczność.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczeń
  • Pracę w rozwijającej się firmie, ciekawej i bardzo perspektywicznej branży sportowej
  • Pracę w młodym i zgranym zespole
  • Świetną atmosferę pracy
  • Stabilność zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.