Kierownik produkcji (k/m)

Trenkwalder

Kłodzko, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kłodzko

Obowiązki:
- zarządzanie procesami produkcji (łącznie z obszarami planowania produkcji, kontroli jakości, BHP, logistyki),
- planowanie i delegowanie zadań dla podległego zespołu,
- organizacja i nadzór nad działaniami załogi i zakładu,
- optymalne planowanie produkcji z uwzględnieniem terminowości, jakości
i wydajności poszczególnych maszyn produkcyjnych,
- planowanie i kontrola bieżących kosztów i wydatków związanych z procesem produkcyjnym,
- podejmowanie działań w kierunku optymalizacji i minimalizacji kosztów
i wydatków związanych z procesem produkcyjnym,
- planowanie odpowiednich remontów i postojów maszyn i urządzeń w celu
zapewnienia ciągłości produkcji,
- organizacja remontów i przeglądów maszyn pod względem technicznym oraz bezpieczeństwa i higieny pracy,
- nadzór nad infrastrukturą zakładu.

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji,
- umiejętność zarządzania personelem (w obszarach motywowania, delegowania zadań, kontroli efektywności),
- dyspozycyjność,
- samodzielność w działaniu i silna motywacja do pracy,
- dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne i analityczne,
- umiejętność współpracy w zespole,
- chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,
- dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu,
- odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:
- miejsce pracy: okolice Kłodzka,
- zatrudnienie na podstawie umowy o prace bezpośrednio z naszym klientem,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- stabilną, ciekawą pracę w dynamicznym środowisku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy