Kierownik placu złomowego/Klasyfikator w Bielsku-Białej

Work & Profit

Bielsko-Biała, śląskie

„Firmę tworzą ludzie” – dla nas to więcej niż prawda. Jako jedna z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia, nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Bez zaangażowanych i oddanych pracowników nie zbudowalibyśmy tak mocnej pozycji. To dzięki doświadczonemu zespołowi dziś jesteśmy partnerem zarówno dla rodzinnych firm z polskim kapitałem, jak i wielkich, międzynarodowych korporacji. Od momentu założenia firmy, daliśmy zatrudnienie dziesiątkom tysięcy osób, wykonującym pracę dla setek firm.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Kierownik oddziału/Klasyfikator

Zakres obowiązków:

  • Kontrola operacji związanych z zapasami
    klasyfikacja materiału przychodzącego - odpowiedzialność za przyjęcia
  • Organizowanie i nadzór nad procesem odbioru, składowania i wysyłki produktów
  • Organizowanie pracy placu i podległych pracowników (ok 3 osoby)
  • Kontrola czasu pracy i jego efektywnego wykorzystania,
    odpowiedzialności pracowników, obowiązków pracowników, dbanie o bezpieczeństwo itp.
  • Sprawowanie kontroli nad prawidłowym przebiegiem prowadzonej dokumentacji, nadzór nad powierzonymi środkami trwałymi (w tym samochody, koparka, waga, plac itp.), zgłaszanie uszkodzeń i kontrola napraw,
  • Poszukiwanie warsztatów do stałej współpracy oraz współpraca z obecnymi warsztatami, sklepami itp.
  • Nadzór nad stanem magazynowym, przeprowadzanie systematycznych inwentaryzacji materiału
  • Ofertowanie np. poszukiwanie przewoźników, warsztatów itp
  • Praca wykonywana jest w dużej mierze w zmiennych warunkach atmosferycznych ('praca pod chmurką')
  • Nauka obsługi dostawców w tym obsługa kasy/wydawanie kasy gotówkowej
  • Wspomaganie pracowników w niezbędnych obowiązkach dążących do utrzymania placu w porządku i czystości

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe)

  • Doświadczenie w kierowaniu pracownikami min. 3-4 lata

  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem oraz egzekwowania zadań (umiejętności managerskie)

  • Znajomość obsługi komputera, mile widziane doświadczenie w pracy na programach magazynowych

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu

  • Uczciwość, dyspozycyjność

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (UDT)

  • Umiejętności lub doświadczenie handlowe/sprzedażowe

Oferujemy:

  • W okresie listopad-marzec 1 ciepły posiłek regeneracyjny,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Możliwość uzyskania uprawnień wykorzystywanych w pracy
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę
  • Zakład pracy jest otwarty na rozwijanie pracownika i zrobienie przydatnych szkoleń wraz z pokryciem kosztów