Kierownik oddziału (branża morska)

Antal Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Location: Szczecin

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji o wieloletniej tradycji zlokalizowanej w Szczecinie szukamy doświadczonej osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • prowadzenie oddziału
  • zarządzanie zespołem ok. 10 osobowym
  • nadzorowanie finansów spółki
  • nadzorowanie realizacji zleceń
  • opracowywanie i wdrażanie odpowiednich strategii, aby osiągnąć wyznaczone cele
  • wdrażanie usprawnień w ramach codziennej pracy
  • prowadzenie negocjacji z klientami i dostawcami
  • monitorowanie i zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klienta
  • współpraca z innymi jednostkami spółki

Wymagania:

  • 3 letnie letnie doświadczenie w prowadzeniu firmy / jednostki biznesowej (z branży morskiej, off-shore, odnawialnych źródeł energii) i w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobra znajomość branży morskiej (także od strony konwencji MLC)
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne i decyzyjne

Nasz klient oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie i stałą umowę po okresie próbnym
  • kulturę work life balance oraz akcje wspierające wellbeing pracowników
  • pełne wdrożenie do pracy
  • pakiet benefitów

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl