Kierownik oddziału (branża morska)

Szczecin, zachodniopomorskie

Antal Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji o wieloletniej tradycji zlokalizowanej w Szczecinie szukamy doświadczonej osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • prowadzenie oddziału
  • zarządzanie zespołem ok. 10 osobowym
  • nadzorowanie finansów spółki
  • nadzorowanie realizacji zleceń
  • opracowywanie i wdrażanie odpowiednich strategii, aby osiągnąć wyznaczone cele
  • wdrażanie usprawnień w ramach codziennej pracy
  • prowadzenie negocjacji z klientami i dostawcami
  • monitorowanie i zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klienta
  • współpraca z innymi jednostkami spółki

Wymagania:

  • 3 letnie letnie doświadczenie w prowadzeniu firmy / jednostki biznesowej (z branży morskiej, off-shore, odnawialnych źródeł energii) i w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobra znajomość branży morskiej (także od strony konwencji MLC)
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne i decyzyjne

Nasz klient oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie i stałą umowę po okresie próbnym
  • kulturę work life balance oraz akcje wspierające wellbeing pracowników
  • pełne wdrożenie do pracy
  • pakiet benefitów

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest... w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

W Antal od zawsze cenimy ekspercką wiedzę, dlatego jako jedna z pierwszych firm rekrutacyjnych w Polsce zaczęliśmy działać w ramach wyspecjalizowanych dywizji. Branżowe ukierunkowanie naszych konsultantów sprawia, że są oni nie tylko skutecznymi rekruterami, ale także wykwalifikowanymi doradcami, posiadającymi unikalną wiedzę na temat nowoczesnych narzędzi oraz najnowszych trendów na rynku pracy.

Do każdego z projektów angażujemy indywidualnie dobrany zespół specjalistów Antal. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, gwarantującą osiągnięcie celu oraz satysfakcję z przeprowadzonych działań.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja