Kierownik - Mistrz Produkcji Wtryskowej

Zych Sp. Jawna

Karczew, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Przygotowanie zleceń na produkcję wtryskową na dany okres

Przygotowanie dokumentów do zdania i pobrania surowców i opakowań z magazynu

Rozliczenia produkcyjne

Tworzenie kalkulacji

Nadzór nad próbami technologicznymi form wtryskowych

Nadzór nad pracą pracowników wtryskowni, trzech brygadzistów w systemie trzyzmianowym

Wymagania

Znajomość technologii i procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych

Znajomość obsługi wtryskarek Arburg i Battenfeld

Umiejętność zarządzania zespołem pracowników

Obsługa wózka widłowego

Prawo jazdy kat. B – sporadyczne jeżdżenie busem służbowym

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1969 roku. W naszej firmie wyróżniamy trzy głów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji