Kierownik Magazynu

Żuromin, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, lidera branży kominów poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Magazynu.

Wymagania

Zakres obowiązków:

· zarządzanie magazynem

· praca polegająca koordynowaniu i nadzorze przy wyładunkach, załadunkach, odbiór wyrobu gotowego z produkcji i dostarczenie do wyznaczonych miejsc w magazynach, dostarczenie materiałów na produkcję

· nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji magazynowej

· kontrola stanu towarów magazynowych

· praca z systemem klasy ERP oraz kolektorami danych

Czego oczekujemy:

· Chęci do pracy

· Umiejętność pracy w zespole

· Doświadczenia w pracy Kierownika magazynu

· Dobrej obsługi pakietu MS Office

Nasz Klient oferuje:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy

· Możliwość rozwoju zawodowego i pracę dającą satysfakcję

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji