ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik magazynu

Miejsce pracy: Płock, Gostynin

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem (czas określony -> nieokreślony)
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Samodzielne stanowisko z możliwością wprowadzania własnych, innowacyjnych rozwiązań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o premie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika magazynu w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Zaangażowanie oraz duża samodzielność w działaniu

Kluczowe zadania:

  • Zarządzanie magazynem w firmie produkcyjnej
  • Planowanie zagospodarowania przestrzeni magazynowej
  • Rozdzielanie prac magazynierom
  • Wystawianie dokumentów, kontrola dokumentacji przepływu towarów
  • Zapewnienie płynności łańcucha zaopatrzenia
  • Koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu produkcji, zakupów, logistyki i dystrybucji
  • Nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem towarów w magazynie

Miejsce pracy: Gostynin

Nr ref.: KIM/037/JKA

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy