Opis stanowiska pracy

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko:

Kierownik Magazynu

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Miejsce pracy: Bronisze

Obowiązki:

  • rozdzielanie pracy magazynierom,
  • przyjmowanie dostaw i sprawdzanie ich zgodności z dokumentami,
  • utrzymanie odpowiedniego poziomu obiektu magazynowego,
  • nadzór nad prawidłowym wysyłaniem, wydawaniem towaru, zapewnienie płynnego łańcucha zaopatrzenia,
  • koordynacja przepływu towaru,
  • nadzór nad realizacją zamówień dla klientów,
  • koordynacja funkcjonowania magazynu z praca działu produkcji, zakupów, logistyki i dystrybucji,
  • odpowiedzialność za sprawne działanie sprzętów niezbędnych przy pracach magazynowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży owocowo-warzywnej mile widziane,
  • dobrej orientacji w zasadach gospodarki magazynowej,
  • umiejętność zarządzania ludźmi,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole oraz efektywna organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • niezbędna narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną.

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca , Praca Logistyka