Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko:

Kierownik Magazynu

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Miejsce pracy: Bronisze

Obowiązki:

  • rozdzielanie pracy magazynierom,
  • przyjmowanie dostaw i sprawdzanie ich zgodności z dokumentami,
  • utrzymanie odpowiedniego poziomu obiektu magazynowego,
  • nadzór nad prawidłowym wysyłaniem, wydawaniem towaru, zapewnienie płynnego łańcucha zaopatrzenia,
  • koordynacja przepływu towaru,
  • nadzór nad realizacją zamówień dla klientów,
  • koordynacja funkcjonowania magazynu z praca działu produkcji, zakupów, logistyki i dystrybucji,
  • odpowiedzialność za sprawne działanie sprzętów niezbędnych przy pracach magazynowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży owocowo-warzywnej mile widziane,
  • dobrej orientacji w zasadach gospodarki magazynowej,
  • umiejętność zarządzania ludźmi,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole oraz efektywna organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • niezbędna narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.