Kierownik Magazynu

Moltton

Lublin, lubelskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i kontrola oraz stosowanie właściwej organizacji i podziału pracy na magazynie
  • Nadzór nad prawidłowością prowadzenia procesu technologicznego oraz prowadzeniem optymalnej gospodarki magazynowej
  • Utrzymanie ruchu technologicznego oraz nadzór, planowanie napraw i remontów maszyn, urządzeń oraz obiektów budowlanych
  • Planowanie i nadzór nad dokonywanymi zakupami związanymi z działalnością operacyjną magazynu
  • Raportowanie wyników zgodnie ze standardami Spółki
  • Utrzymywanie stanu bezpieczeństwa na magazynie stali i liniach serwisowych
  • Wsparcie techniczne oraz nadzór, planowanie napraw i remontów maszyn, urządzeń oraz obiektów budowlanych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne - minimum średnie, preferowane inżynierskie
  • Co najmniej 2-letnie doświadcze zawodowe w zakładzie produkcyjnym / magazynie na stanowisku zarządzającym / kierowniczym - mile widziane w branży stalowej
  • Umiejętność przygotowywania wymaganych raportów, analiz, podsumowań (MS Office)
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint); mile widziana znajomość programów AutoCad i/lub Corel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, rzetelność, inicjatywa w działaniu
  • Zaangażowanie i motywacja do wdrażania zmian i usprawnień oraz umiejętność podejmowania decyzji
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja czasu pracy
  • Wysokie umiejętności interpersonalne;  współpracy z ludźmi  i zarządzania zespołem

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton