Kierownik Magazynów

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z sektora przemysłu ciężkiego z siedzibą w Krakowie, poszukujemy doświadczonego kandydatam na stanowisko Kierownika Magazynów.

Kierownik MagazynówMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • koordynowanie całokształtem prac w magazynach (wewnętrznych i zewnętrznych)
  • zabezpieczenie prawidłowej obsługi dostawców i odbiorców
  • nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem surowców, innych materiałów oraz terminowe sporządzania sprawozdań, rozliczeń, raportów
  • dpowiedzialność za sprawne przeprowadzenie inwentaryzacji
  • optymalizacji strat i ubytków
  • odpowiedzialność za właściwą eksploatację maszyn i urządzeń
  • bieżąca wspólpraca z Kierownikami Produkcji oraz Logistyki

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Magazynu/ów (min. 3 lata)
  • praktyczna wiedza z zakresu funkcjonowania magazynu
  • zdolności organizacyjne, komunikacyjne i liderskie
  • odpowiedzialność i nastawienie na terminową realizację zadań
  • znajomość pakietu MS Office
  • preferowana znajomość zagadnień z zakresu BHP
  • praktyczn znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość zagadnień LEAN

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną, koleżeńską atmosferę
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, opieka medyczna, kafeteria, pakiet socjalny)
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.