Kierownik Łańcucha Dostaw

Hays Poland

Opole, dolnośląskie

Hays Poland

Opole
Opole
NR REF.: 1133958

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydata na rolę Kierownika łańcucha dostaw.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie zadań podległych wydziałów (logistyka,zakupy,magazyn,transport)
  • kontakt i negocjacje z dostawcami
  • koordynowanie zadań związanych z ustaleniem strategii w celu rozwoju łańcucha dostaw w organizacji
  • optymalizacje wewnętrznych przepływów
  • wprowadzenia zmian i usprawnień
  • zarządzanie podległym zespołem (do 15 osób)

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Logistyki
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunkowe
  • orientacja biznesowa, chęć wprowadzania nowoczesnych usprawnień

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość międzynarodowych szkoleń
  • Bogaty pakiet benefitów

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy