Kierownik Łańcucha Dostaw (m/k)

Trenkwalder

Słupsk, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, pomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk, Gdańsk, Gdynia, Koszalin
Opis stanowiska:
  • udział w tworzeniu i realizacja strategii biznesowej w obszarze łańcucha dostaw,
  • dbanie o optymalne, efektywne kosztowo i czasowo procesy logistyczne,
  • odpowiedzialność za łańcuch dostaw w obszarze pozyskiwania komponentów do produkcji i wysyłki produktów gotowych do klientów,
  • planowanie, realizacja i odpowiedzialność za budżet,
  • zarządzanie zespołem (motywowanie, rozliczanie, rekrutacje),
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami w obszarze logistycznym,
  • wdrażanie usprawnień i optymalizacji oraz stosowanie najlepszych praktyk branżowych,
  • dbanie o ciągłość dostaw i zabezpieczanie firmy przed zerwaniem łańcuchów dostaw,
  • realizacja celów i raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami.

Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze łańcucha dostaw, w tym min. 3 lata na stanowisku kierowniczym,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze logistyki),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • zdolności planistyczne i organizacyjne,
  • doświadczenie we wprowadzaniu usprawnień i optymalizacji,
  • umiejętność zarządzania projektami,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • sumienność, dokładność i doskonałe zarządzanie czasem,
  • umiejętności rozwiązywania problemów i nastawienie na realizację celów,
  • umiejętności pracy z danymi w systemach klasy ERP, WMS, SCM itp.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • realny wpływ na rozwój obszaru łańcucha dostaw w organizacji i możliwości rozwoju zawodowego w ramach organizacji,
  • możliwość elastycznej formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • klient zapewnia zakwaterowanie w przypadku relokacji.
Miejsce pracy: Słupsk

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy