Kierownik Laboratorium - Kontrola Jakości - Farmacja

Kraków, zagranica

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Zarządzanie działem Labolatorium oraz podległym zespołem.

Kundendetails

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji działającej na rynku produkcji farmaceutycznej szukamy osoby na stanowisko Kierownika labolatorium do nowobudowanego zakładu produkcyjnego.

Stellenbeschreibung

  • Koordynowanie prac związanych z wykonywaniem badań fizykochemicznych i wysokosprawnych oraz nadzór nad realizacją zadań zlecanych analitykom lub firmom zewnętrznym,
  • Nadzorowanie procesów realizowanych w Kontroli Jakości, m.in. pobierania prób, planowania analiz, dopuszczania materiałów wyjściowych do produkcji, kontroli wyrobu gotowego oraz archiwizowania materiałów wyjściowych i wyrobów gotowych,
  • Zapewnienie wykonywania analiz zgodnie ze specyfikacjami oraz zagwarantowanie wysokiej jakości wykonywanych badań przy zachowaniu wszelkich norm jakości i bezpieczeństwa,
  • Podejmowanie decyzji o dopuszczeniu materiału wyjściowego/opakowaniowego do produkcji,
  • Nadzór nad rzetelnym przeprowadzaniem analiz zlecanych do laboratoriów kontraktowych oraz prowadzeniem dokumentacji badań,
  • Nadzór nad aktualizacją dokumentacji Kontroli Jakości, opracowanie i zatwierdzanie dokumentacji Kontroli Jakości,
  • Nadzór nad właściwym funkcjonowaniem laboratorium.

Profil

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, biologiczne, biotechnologiczne lub farmaceutyczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata,
  • Dobra znajomośc języka angielskiego,
  • Znajomość wymagań GMP i wytycznych w obszarze kontroli jakości dla substancji czynnych i produktów leczniczych,
  • Znajomość technik analiz fizykochemicznych obejmujących techniki podstawowe jak również wysokosprawne jak HPLC, GC,
  • Umiejętność kierowania zespołem i motywowania zespołu i planowania pracy,
  • Uprawnienia do przeprowadzania audytów wewnętrznych,
  • Dokładność, zdolności organizacyjne, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość systemów jakości,
  • Zdolność myślenia i samodzielnego, proaktywnego rozwiązywania problemów.

Das Angebot

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zarządzanie strategiczne podległym działem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do zdobytego doświadczenia
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości