Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• prowadzenie zadań inwestycyjnych w technologii światłowodowej, FTTH
• budowa sieci dostępowej oraz wewnątrzbudynkowej,
• koordynowanie prac podwykonawców,
• całościowe koordynowanie realizacji inwestycji, w tym współpraca ze zarządcami nieruchomości, inwestorem oraz firmami podwykonawczymi,
• przygotowanie dokumentacji powykonawczej i rozliczenia zabudowanych materiałów budowlanych,
• opracowanie danych do rozliczania finansowego prowadzonej inwestycji,
• bieżące planowanie i raportowanie zaawansowania prac.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia minimum średniego, preferowane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne lub pokrewne,
• doświadczenia w prowadzeniu inwestycji z zakresu telekomunikacji,
• znajomości sektora telekomunikacyjnego,
• znajomości pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
• bardzo dobrej organizacja pracy własnej i innych,
• silnego zorientowania na wynik,
• dyspozycyjności,
• prawa jazdy kat. B.
Mile widziane:
• znajomość technologii FTTH,
• znajomość zasad kosztorysowania prac.
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,
• umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów.

Prezentacja firmy

Firma Tel Team Inwestycje zajmuje się kompleksową realizacją inwe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Kadra zarządzająca