Kierownik Kontroli Jakości/ Quality Manager

Michael Page

Radom, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku, wraz z kilkuosobowym zespołem obejmie całość działań związanych z Kontrolą Jakości dla dwóch obszarów w zakładzie.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta- jednego z największych oraz najnowocześniejszych zakładów spawalniczych w Europie prowadzimy aktualnie proces rekrutacyjny na stanowisko Kierownika Kontroli Jakości.

Opis stanowiska

  • Efektywne planowanie, organizowanie oraz koordynowanie pracy Działu Kontroli Jakości
  • Realizacja założeń Polityki Jakości Firmy
  • Wyznaczanie celów, skuteczne motywowanie i dbanie o rozwój podległych pracowników
  • Dbanie o rzetelną realizację prac zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami
  • Realizację poszczególnych zadań z uwzględnieniem optymalizacji technicznych i organizacyjnych
  • Sprawne i skuteczne reagowanie na niezgodności jakościowe, nadzorowanie dochodzeń w obszarze KJ, produkcji, podejmowanie działań służących zapobieganiu powtarzania się niezgodności
  • Tworzenie kultury organizacyjnej skłaniającej i mobilizującej wszystkich pracowników do ciągłego doskonalenia procesów i usprawniania organizacji
  • Utrzymywanie systemu jakości oraz gotowości audytowej w obszarze Kontroli Jakości
  • Dbanie o rzetelną i terminową realizację zadań zgodnie z wymogami wewnętrznymi oraz zapisami umów kontraktowych
  • Ponoszenie odpowiedzialności zgodnie z procedurami kontrolnymi w zakresie badania surowców, wyrobów gotowych, produktów na etapie transferu technologii
  • Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami firmy
  • Budowanie świadomości dotyczącej Polityki Jakości wśród pracowników firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej o specjalność spawalnictwo (konstrukcje spawane, urządzenia ciśnieniowe, prace serwisowo-remontowe dla przemysłu energetycznego i petrochemicznego)
  • Znajomość aktualnych norm i przepisów EN, UDT, VdTÜV Merkblatt
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność zarządzania czasem i działania pod jego presją
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Obsługa pakietu MS Office, AutoCad
  • Uprawnienia VT2, PT2, UT2
  • Mile widziana znajomość wymagań ASME

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezależność i możliwość realnego wplywania na kształt działu Kontroli Jakości
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w zaawansowanej technologicznie organizacji
  • Pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Radom
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page