Kierownik Kontraktu - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy będącej generalnym wykonawcą w budownictwie przemysłowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik KontraktuMiejsce pracy: Kraków

Główne zadania i obowiązki:

  • Nadzór nad jakością i terminowością kontraktu,
  • Planowanie i rozliczanie budżetu oraz identyfikacja zagrożeń realizacyjnych i budżetowych kontraktu,
  • Opracowywanie harmonogramu zakupów,
  • Opracowanie struktury organizacji kontraktu,
  • Kontrola wielkości rezerw kosztowych podwykonawców (FRI),
  • Nadzór nad realizacją poszczególnych etapów kontraktu zgodnie z zapisami kontraktowymi, dokumentacją techniczną, budżetem, harmonogramem, obowiązującymi normami, przepisami i instrukcjami oraz sztuką budowlaną.
  • Odpowiedzialność za terminowe zafakturowanie wykonanych prac,
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji i wsparcia w zespole,
  • Planowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy,
  • Zarządzanie zespołem nadzoru budowy oraz pracownikami sił własnych,
  • Przygotowywanie raportów i analiz zarządczych, identyfikacja i ocena ryzyk.

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego (uczelnie techniczne – budownictwo, konstrukcje stalowe),
  • Uprawnień budowlanych bez ograniczeń,
  • Minimum 2 lat doświadczenia przy realizacji projektów budowlanych (obejmujących budowę, przebudowę lub nadzór nad budową, przebudową przy realizacji inwestycji z zakresu budowy np. mostów, gazociągów, konstrukcji stalowych lub zbiorników)
  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem przy realizacjach budów,
  • Doświadczenia na stanowiskach Inżynier Budowy, Kierownik Budowy,
  • Biegłej znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office, MS Project, AutoCad,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Zdolności przywódczych, myślenia strategicznego oraz konsekwencji w dążeniu do celu,
  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Gotowości do częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • samodzielną pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego,
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe, wczasy pod gruszą)
  • samochód służbowy,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.