Reed Specialist Recruitment
Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Kierownik Jakości

Miejsce pracy: Kobyłka

Zadania:

  • Wdrażanie, utrzymanie i doskonalenie procesów zgodnie z wymaganiami Zintegrowanego Systemu Zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem informacji oraz BHP,
  • Analiza zagrożeń i kierowanie oceną ryzyka,
  • Ciągłe doskonalenie, głównie w obszarze jakości, procesu oraz pracy podległego Zespołu
  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów oraz produktów
  • Monitorowanie procesów, wdrażanie i nadzorowanie wskaźników,
  • Planowanie i organizowanie audytów wewnętrznych,
  • Koordynowanie pracy zespołów zadaniowych,
  • Nadzór na kontrolą jakości dostawców,
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów,
  • Współpraca z organami nadzoru oraz partnerami zewnętrznymi w zakresie doskonalenia Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne (mechanika, mechatronika, elektrotechnika, inżynieria produkcji),
  • Ddoświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym,
  • Doświadczenie we wdrażaniu standardów pracy wg. norm ISO w zakładzie produkcyjnym,
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów jakościowych,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi zarządzania jakością oraz standardów jakościowych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami oraz zespołem,
  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Znajomość języka angielskiego – poziom minimum dobry,
  • Sprawne posługiwanie się programami MS Office,
  • Mile widziane – uprawnienia audytora wewnętrznego.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie z kapitałem zagranicznym wykorzystującej innowacyjne rozwiązania
  • Stabilność zatrudnienia i rozwój zawodowy w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta sportowa, prywatne ubezpieczenie
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.