Kierownik finansowy

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-11-53841

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownika finansowego

Zakres obowiązków:
- kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy
- zarządzanie pracą działu księgowego
- realizacja polityki rachunkowości oraz sprawozdawczości spółki
- odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej
- optymalizowanie polityki podatkowej
- doradzanie Zarządowi w kwestiach strategii finansowej
- kontakty i współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi

Wymagania:
- min. 3- letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- mile widziani Kandydaci zajmujący stanowiska: głównych księgowych, kontrolerów finansowych oraz audytorów, którzy swój dalszy rozwój zawodowy wiążą z rolą kierownika finansowego
- ugruntowana wiedza z zakresu finansów, księgowości oraz kontrolingu
- wykształcenie wyższe ekonomiczne
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- znajomość systemów klasy ERP
- zdolności budowania i utrzymywania relacji na szczeblu zarządczym
- praktyczne podejście biznesowe i strategiczne
- wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia
- samodzielność, stanowczość i konsekwencja w działaniu

Korzyści:
- praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta Multisport, bony świąteczne)
- możliwość stałego podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
- przyjazna atmosfera pracy

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Kadra zarządzająca , Praca Finanse , Praca Top management