Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

Kierownik Elektromarketu

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Adreams

Opis stanowiska pracy

Nasza firma pomoże sprostać wyzwaniom jakie stawia Państwu jako pracodawcom rynek pracy. Dzięki naszej wieloletniej strategii i doświadczeniu w zakresie HR jesteśmy realnym wsparciem dla wielu firm i organizacji. Jesteśmy najskuteczniejszą firmą na rynku w Polsce pod względem headhuntingu, sposobów dotarcia do kandydatów, badaniu kompetencji i umiejętności wspomagając się wieloma narzędziami z zakresu selekcji i rekrutacji.

Dla naszego klienta - lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce – poszukujemy pracowników na stanowisko

OFERUJEMY:

  • Wysokie wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu, bez okresu próbnego!
  • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania karty MultiSport
  • Specjalne premie świąteczne oraz liczne konkursy sprzedażowe
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY:

  • Zarządzanie salonem sprzedaży
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Coaching pracowników

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą
  • Praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania ludźmi
  • Doskonałej komunikatywności i otwartości na nowe wyzwania związane z pracą

Nasza firma pomoże sprostać wyzwaniom jakie stawia Państwu jako pracodawcom rynek pracy.... Dzięki naszej wieloletniej strategii i doświadczeniu w zakresie HR jesteśmy realnym wsparciem dla wielu firm i organizacji. Jesteśmy najskuteczniejszą firmą na rynku w Polsce pod względem headhuntingu, sposobów dotarcia do kandydatów, badaniu kompetencji i umiejętności wspomagając się wieloma narzędziami z zakresu selekcji i rekrutacji.

Gwarantujemy że współpraca z nami rozwinie Twój biznes tak jak to sobie wymarzyłeś.
Zapraszamy do kontaktu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Kadra zarządzająca , Praca Obsługa klienta