KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

Transcom System Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma informatyczna specjalizująca się w systemach kontroli dostępu z Krakowa przyjmie na pełen etat

KIERWONIK DZIAŁU TECZHNICZNEGO

Obowiązki:

  • nadzór, koordynacja i wsparcie podległego zespołu techników,
  • bieżąca realizacja postanowień kontraktów z podległych obiektów,
  • nadzór i realizacja przeglądów dot. systemów ESOK i KD,
  • reagowanie w sytuacjach awaryjnych i bieżące usuwanie zgłoszonych usterek,
  • opracowywanie i realizacja harmonogramów instalacji,
  • prowadzenie magazynu części zamiennych i materiałów oraz sporządzanie zamówień na materiały.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne: ELEKTRONIK lub INFORMATYK
  • uprawnienia SEP Gr 1 E powyżej 1 kV, (mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem, min. 1 rok,
  • dobra znajomość obsługi komputera: Windows, MS Office,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • dobre warunki w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w wymiarze 1 etatu,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Transcom System Sp. z o. o. <br/>jest liderem na polskim rynku w dziedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca