Kierownik działu spedycji całopojazdowej międzynarodowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Miejsce pracy: Błonie

Zadania:

  • Zarządzanie grupą spedytorów
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu działu
  • Wycenianie ładunków FTL w przetargach
  • Wsparcie działu handlowego w sprawach związanych z finalizacją kontraktów
  • Koordynacja procesów pod kątem produktów FTL
  • Pozyskiwanie klientów do obsługi przez spedytorów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobre kompetencje menedżerskie, w tym efektywne zarządzanie podległym zespołem
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (głównie Excel)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gruntowna wiedza i znajomość produktu spedycji całopojazdowej
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów, umiejętność efektywnego działania, również pod wpływem stresu
  • Mile widziana znajomość programu TMS SPEED

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym systemem premiowym (możliwość uzyskania premii od wyników zespołu oraz od wygenerowanej przez siebie marży)
  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą
  • Bogaty pakiet benefitów w tym: zniżki na paliwo, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wczasów pod gruszą
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials